همکاری با ما

ما حاضریم تمام تکنولوژی ودانش خود را در اختیار شما قرار دهیم!

پیامن

تکنولوژی پیامن شامل سیستم های ارسال و دریافت پیامک و ایمیل می باشد که توسط تیم پیامن با نهایت امنیت و کارایی طراحی و ارائه شده است. این تکنولوژی شامل تمام سیستمهای نرم افزاری و سخت افزاری است که موجب می شود تا کاربران اقدام به ارسال انواع پیامک و ایمیل کنند. پیامن با ایجاد بستری امن و منطبق بر استانداردهای جهانی کمک شایانی در جهت تسهیل خدمات سرویس محور نظیر ارسال پیامک تایید، پیامک انبوه، ایمیل تایید و ایمیل انبوه کرده است. از جمله مزایای پیامن پایین آوردن قیمتهای خدمات به دلیل حذف برخی ساختارهای اضافی است.


ما در پیامن معتقدیم که تکنولوژی انحصاری نیست و می توان آن را با افراد دیگر شریک شد. ما تمام تکنولوژی خود را در اختیار شرکا و همکاران خود قرار می دهیم تا آنها نیز خدمات ما را ارائه دهند. هر فرد در شهر و یا منطقه خود با شناختی که از بازار و مشتریان دارد و همچنین با توجه به حاضر بودن خود در محل می تواند موجب اعتماد بیشتر مشتریان و جذب آنها به استفاده از خدمات پیامکی شود. بسیاری از شهرها با توجه به نیاز خود میتوانند در ایجاد و گسترش خدمات پیامکی موفق و پر سود باشند که شما به عنوان یک عضو از پیامن میتوانید این خدمات را برای مشتریان محلی و حتی مناطق دیگر ارائه کنید.


برای همکاری با پیامن ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید. پس از تکمیل مشخصات کاربری منتظر تایید حساب خود باشید. پس از تایید حساب از قسمت انتهایی پنل حساب کاربری خود درخواست همکاری خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان از طریق ایمیل یا شماره همراه با شما تماس میگیرند.


سوالات متداول:

پیامن سرویس ارائه خدمات هوشمند پیامکی شامل پیامک تایید و انبوه و ایمیل تایید و انبوه است.

در صورت تایید درخواست همکاری شما، بخش بزرگی از تکنولوژی ما در اختیار شما قرار میگیرد.

برای همکاری با ما نیاز به دانش زیادی نمی باشد و تنها دانش جزئی استفاده از کامپیوتر و گوشی هوشمند کافیست. تیم ما همواره در هنگام مشکلات در کنار شماست.

خیر. در صورتیکه برنامه نویس باشید، میتوانید از خدمات ما بهتر و بهینه تر استفاده کنید ولی درصورتیکه دانش کافی در زمینه این کار را ندارید، تیم ما همواره در مراحل مختلف با شماست و مشکلات احتمالی شما را رفع خواهد کرد.

ما تمام تکنولوژی خود را در اختیار شما قرار می دهیم تا شما نیز کسب و کار پیامکی خود را راه اندازی کنید. این کار از طریق فروش تکنولوژی به شما اتفاق می افتد. هزینه فروش تکنولوژی در پنل کاربری شما نمایش داده میشود. علاوه بر این، نیاز است تا در ازای خدمات پس از فروش(نگهداری سرویس، سوال، مشاوره، آموزش، پیاده سازی و ... ) هزینه جزئی بصورت سالانه پرداخت کنید.

برای راه اندازی سرویس پیامک و ایمیل آنلاین مشابه پیامن نیاز به تجهیزات خاصی نیست. تجهیزات مورد نیاز برای این کار شامل یک دستگاه کامپیوتر رومیزی معمولی، دو دستگاه گوشی هوشمند (با سیستم عامل اندروید) مجهز به سیم کارت( ترجیحاً ایرانسل یا همراه اول )، اتصال به اینترنت و قابلیت ارسال پیامک میباشند. همچنین نیاز است تا دائماً گوشیهای شما به اینترنت متصل باشند و وجود یک اینترنت با سرعت معمولی، 24 ساعته برای این منظور کافی میباشد.

پس از پذیرش درخواست همکاری شما توسط پیامن ، ما هسته سرویس پیامن را به شما منتقل میکنیم. بدین ترتیب شما با فروش سرویس پیامکی به کسب کارهای اطراف خود هزینه ارائه خدمات را از آنها دریافت میکنید و تمام هزینه دریافتی به شما تعلق میگیرد و هیچ کارمزدی توسط ما کسر نخواهد شد. تمامی حق الزحمه شما بابت ارائه خدمات پیامکی و هزینه ارسال هر پیامک توسط خود شما تعیین می شود و تمام آن به حساب شما واریز خواهد شد. شما میتوانید قیمت خدمات خود را در هر زمان تغییر دهید و مشتریان خود را به هر تعداد که تمایل دارید افزایش دهید.

خیر. سامانه تعلق گرفته به شما به خود شما تعلق دارد و شما میتوانید نام آن را به هر شکل که تمایل دارید تغییر دهید.

خیر. طبق تفاهم نامه بین ما و شما، همکاران تنها مجاز به استفاده از سرویس پیامن هستند هر گونه تغییر در کدها، فروش به غیر و یا کپی برداری از آن مجاز نمی باشد. در صورت بروز هرگونه مشکلی تیم ما حاضر است مشکل بوجود آمده را در کوتاه ترین زمان برای شما حل کند. در صورتیکه میخواهید حساب خود را به دیگری منتقل کنید، میتوانید از قابلیت انتقال حساب موجود در پنل کاربری خود بهره ببرید.

برای فروش سامانه خود به دیگری، ابتدا نیاز است تا فرد ثالث در سایت ما ثبت نام کند و حساب وی تایید شود. در مرحله دوم فردی که قرار است حساب خود را منتقل کند با ورود به حساب خود باید درخواست انتقال حساب به دیگری را انتخاب کرده و کد انتقال را دریافت کند و سپس در اختیار فرد ثالث قرار دهد. فرد ثالث که میخواهد سامانه به نام او ثبت شود پس از ورود، کد دریافتی را در قسمت انتقال حساب وارد میکند. پس از طی این این مرحله در زمان کوتاهی حساب شما به شخص ثالث منتقل شده و مشخصات شما از قسمت همکاران سامانه حذف میشود.